سرویس‌های ما

کار ما

چیست؟

محصولات ما

“گروه ایده‌سازان فناوری ویستا” باور دارد که با ارائه زیرساخت‌های استاندارد اطلاعاتی و فراهم کردن ابزارهای جمع‌آوری اطلاعات و کشف دانش برای محققان و سیاست‌گذاران ضمن هزینه‌اثربخش کردن فرآیندهای مدیریت اطلاعات، می‌توان سطح کیفیت اجرای پروژه‌های اطلاعاتی کشور را بهبود بخشید و ابزار تصمیم گیری مبتنی بر شواهد را فراهم آورد.

درباره تجارت ما

ربیت

ربیت زنجیره ابزارها برای جمع‌آوری، آماده‌سازی، تحلیل و مصورسازی اطلاعات است. ربیت امکان تجزیه و تحلیل داده‌های شما در قالب‌های مختلف فراهم می‌کند.

سپید

سیستم پرونده الکترونیکی الکترونیکی ابری سپید با استفاده از محاسبات ابری و ذخیره‌سازی داده‌ها‌، امکان مدیریت اطلاعات و اسناد پزشکی را بدون نیاز به زیرساخت سخت‌افزاری فراهم کرده است.
استقرار و نگهداری

استقرار و نگهداری

پس از آن که تمامی مشکلات نرم‌افزار در مرحله تست برطرف شد، مرحله بعدی مرحله پیاده‌سازی است. پس از نهایی شدن کدهای بخش‌های مختلف نرم‌افرار استقرار پیدا کرده و به مشتری تحویل داده خواهد شد.

تست نرم‌افزار

تست نرم‌افزار

با توجه به ماهیت توسعه محصولات و پروژه‌های نرم‌افزاری، این مرحله نقش مهمی در کیفیت خروجی برنامه دارد. اگر مشکلی در بخش تست نرم‌افزار به وجود آید، می‌تواند به تکرار مراحل کدنویسی منجر شود. در این مرحله تمامی موارد تست نرم‌افزار از جمله تست سیستم، تست یکپارچه نرم‌افزار، تست کارکرد نرم‌افزار توسط کارشناسان انجام خواهد شد. 

پیاده‌سازی

پیاده‌سازی

پس از آماده شدن سند ویژگی‌های نرم‌افزار، کار میان واحدهای مختلف مهندسی و تحلیل داده تقسیم خواهد شد. در این مرحله برنامه‌نویسی بخش‌های مختلف نرم‌افزار آغاز خواهد شد. هدف اصلی این بخش توسعه بخش‌های مختلف نرم‌افزار با کیفیت بالا است. این مرحله طولانی‌ترین بخش توسعه نرم‌افزار است.

طراحی

طراحی

در این مرحله طراحی اولیه برای تیم نرم‌افزاری با توجه به مرحله اول آماده می‌شود. طراحی‌ سیستم ابزارهای مورد نیاز توسعه را تعیین خواهد کرد. هم‌چنین معماری اولیه نرم‌افزار در این مرحله طراحی می‌شود. سند ویژگی‌های نرم افزار به عنوان ورودی برای فازهای بعدی توسعه نرم‌افزار خواهد بود. در این فاز استراتژی‌های تست نرم‌افزار توسعه پیدا خواهد کرد تا نرم‌افزار کیفیت‌های قابل قبول را داشته باشد.

تعریف اهداف

تعریف اهداف

پیش از آن که متخصصان نرم‌افزار وتحلیل داده ما نرم‌افزار شما را طراحی کنند، لازم است که نیازمندی‌های کسب‌وکار شما جمع‌آوری گردد. در این فاز هدف اصلی این است که الزامات نرم‌افزار مورد نظر شما تحلیل گردد. در انتها سندی مبنی بر ویژگی‌های نرم‌افزار تنظیم می‌شود که به عنوان راهنمایی برای فرآیند توسعه نرم‌افزار خواهد بود.

تلاش ویستا تأمین نیازهای فناوری شماست.

چشم‌انداز ما ارائه راهکارهای جامع و مبتنی‌بر دانش روز دنیا در راستای جمع‏‌آوری داده، یکپارچه‌سازی و تحلیل اطلاعات و کشف دانش در سطح کشور و منطقه جهت ایجاد تغییرات معنادار و مزیت رقابتی برای مشتریان است.