اینترنت اشیاء

OUR SERVICES
_

خدمات اینترنت اشیاء

_

گروه اینترنت اشیاء ویستا ترکیبی پویا از تکنسین‌ها، استراتژیست‌ها و طراحانی است که از فناوری، داده‌ و علم استفاده می‌کنند تا در کسب‌وکار نوآوری‌ ایجاد کنند. با ترکیب دیدگاه‌ خلاق و تجربه قابل توجه در صنعت، اینترنت اشیاء ما به مشتریان کمک می‌کند تا با دید جدیدی به کسب‌و‌کار  و ارتباطات خود بنگرند.

رویکرد ما

بزرگ فکر کن

کوچک شروع کن

سریع رشد کن

در ویستا، همه چیز با بررسی امکانات، آغاز می‌شود. زمانی که گزینه‌هایی برای پیاده‌سازی ایده‌ها داریم، به مشتریان کمک می‌کنیم تا با شروع از پروژه‌ای کوچک که دارای بازگشت سرمایه و مزایای ملموس است، با منطق پیش بروند. با استفاده از مهندسان، بسترهای مبتنی بر ابر داده و کیت‌های حسگر، ما می‌توانیم به سرعت ماکت و نمونه‌های اولیه را ایجاد کنیم تا به مشتریانمان نشان دهیم چه مدل‌هایی ممکن هستند. اگر راه‌حل ما متناسب با نیاز مشتری باشد، ما آن را  توسعه داده، تقویت می‌کنیم و برای بزرگ کردن مقیاس پروژه با دیگران همکاری می‌کنیم.

هدف ما استفاده از اینترنت اشیاء به عنوان روشی برای کمک به مشتریان برای ایجاد تغییر در کسب‌وکار، تحقق ارزش‌های قابل دسترسی و ارائه نتایج قدرتمند است. ما شبکه‌ای از مشاوران اینترنت اشیاء در سراسر کشور داریم که بر پیامدهای سازمانی اینترنت اشیاء در زمینه‌هایی مانند امنیت و سلامت، فناوری، استراتژی، حمل‌ونقل، تجزیه و تحلیل و پیاده‌سازی تمرکز دارند.

برخی از راه‌حل‌های اینترنت اشیاء و شتاب‌دهنده‌ی ما

ردیاب PM 2.5 قابل حمل

یک رویکرد کم‌‌هزینه وکم‌ریسک برای تسریع پیاده‌سازی اینترنت اشیاء که ترکیبی از بهترین سخت‌افزارها، نرم‌افزارها، تجزیه و تحلیل‌ها، امنیت، راه‌حل‌ها و خدمات استراتژیک پیاده‌سازی را در یک راه‌حل از پیش تنظیم شده صنعت با تمرکز بر نگهداری پیش‌بینی و نظارت بر دارایی، مدیریت عملکرد دارایی و موارد استفاده از ردیابی دارایی جمع کرده است.

خرده فروشی 360 — مشتری می‌تواند یک راه‌حل سفارشی را ارائه دهد که تجربه خرید کانال همه کاره را از طریق یک برنامه تلفن همراه (EngageMe) و قابلیت‌های مدیریت موجودی فروشگاه از طریق یک برنامه وب (فروشگاه 360 درجه) برای خرده‌فروشان فراهم می‌کند. این امر به مشتریان کمک می‌کند تجارب مورد‌نظر خود را بدست آورند در حالی که خرده‌فروشان اهداف افزایش فروش و بهره‌وری عملیاتی را برآورده می‌کنند.

بیمار 360 — این بستر هماهنگی مراقبت مبتنی بر IOT به بیماران، ارائه‌دهندگان، پرداخت‌کنندگان و صنعت داروسازی قدرت می‌بخشد. این امر می‌تواند با ارائه داده‌ها و تجزیه و تحلیل‌ها به منظور بهبود مراقبت از بیمار و همچنین بهره‌وری در بازار مراقبت‌های بهداشتی، تجربیات بهتری را به بیمار ارائه دهد.

Tech Map — برای کمک به مشتریان در ارزیابی چشم‌انداز فناوری برای شهرهای هوشمند، نقشه‌هایی از فروشندگان IOT ایجاد کردیم که متخصصان Deloitte از آنها به عنوان ابزاری داخلی برای رتبه‌بندی فروشندگان در دسته‌های فنی و برجسته‌کردن وسعت و عمق قابلیت‌های آنها استفاده می‌کنند.