سرویس‌ها

خدمات و پکیج‌های موجود

سرویس‌های ما

برخی از راه‌حل‌های محبوب ما در بین مشتریان این‌جا ارائه شده‌اند

درباره سرویس‌های ما

مشاوره

شما می‌توانید در راستای تحلیل سیستم خود، پیش از استفاده از خدمات نرم‌افزاری و یا تحلیلی شرکت ویستا، با مشاوره متخصصان راهکارهای موجود را بررسی کرده و اثربخش‌ترین آن‌ها را انتخاب نمایید.

توسعه نرم‌افزار

متخصصان توسعه نرم‌افزار شرکت ویستا با سابقه اجرای چندین پروژه ملی، سعی بر آن دارند تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا تمامی فرآیندهای تحلیل، طراحی اولیه، پیاده‌سازی، تست و آموزش را انجام دهند.

اینترنت اشیاء

با راه‌حل‌های نرم‌افزاری شرکتی ایمن و اثبات‌شده در صنعت، که برخی از بزرگ‌ترین سازمان‌ها و دامنه‌های سلامت ایران را مجهز می‌کند، ما به پیشرفت کسب‌وکار در مؤسسات مالی با بهره‌گیری از فناوری کمک می‌کنیم.

تحلیل داده

متخصصان تحلیل داده شرکت ویستا آشنا به تکنولوژی‌های روز مهندسی و تحلیل داده است. فرایندهای مهندسی داده اعم از پاک‌سازی، تغییر ساختار، ETL و همچنین تحلیل‌های آماری، داده‌کاوی، تحلیل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی از قبیل دسته‌بندی، پردازش تصویر، پردازش متن، تحلیل گراف و طراحی سیستم‌های تحلیلی برخط جزو خدمات ماست.

فرآیند ‌کاری

 چگونه است؟

به عنوان نمونه، فرآیند بازاریابی محتوا را بررسی می‌کنیم. این فرآیند را در هر دپارتمان بازاریابی خواهید یافت. اما مشکل این است که این فرآیند می‌تواند بسیار گیج‌کننده و بی‌نظم باشد.

نویسندگان، طراحان، کارشناسان سئو و طراحان وب حضور خواهند داشت که همگی برای ایجاد یک محتوای واحد کار می‌کنند. اولین پیش‌نویس برای ایجاد پیش‌نویس نهایی نوشته و بررسی می‌شود.

  • ایجاد ایده جدید برای پروژه مشتری
  • شروع به طراحی طرح اولیه در فتوشاپ
  • توسعه و کدگذاری پروژه کلی
  • تست و اجرای پروژه نهایی روی سرور آنلاین
I

01. ایده

بر اساس نیاز مشتری، راه‌حل‌های خوبی را ارائه خواهیم کرد.

II

02. طراحی

بر اساس ایده، شروع به طراحی طرح اولیه می‌کنیم.

III

03. ایجاد

پس از طراحی ایده، پروژه را کامل می‌کنیم.

IV

04. اجرا

در نهایت پروژه را برای مشتری بر روی سرور آنلاین اجرا خواهیم کرد

به خدمات سفارشی نیاز دارید؟

دلیل شما هرچه باشد، ما می‌توانیم با خدمات با کیفیت IT همین امروز به شما کمک کنیم.