سرویس‌های ما

کار ما

چیست؟

راه‌حل‌های ما

ویستا چندین سال است که در زمینه‌ ارائه راه‌حل‌های نرم‌افزاری سیستم‌های بانکی مراقب‌های بهداشتی و خدمات فناوری اطلاعاتی فعالیت می‌کند. ما بر بهبود روابط موکلانمان و مشتریانشان تمرکز می‌کنیم تا بتوانیم سودآورترین مشتری را جذب و حفظ کنیم.

درباره تجارت ما

ربیت

نیازهای داده محور شما زیر یک سقف

ربیت (RABIT)، زنجیره ابزار ما برای جمع‌آوری، آماده‌سازی، تحلیل و مصورسازی اطلاعات است. در هر حوزه که فعالیت می‌کنید، ربیت به شما قدرت تجزیه و تحلیل اطلاعاتتان را در قالب خط لوله داده می‌دهد.

سپید

سیستم پرونده الکترونیکی الکترونیکی ابری سپید با استفاده از محاسبات ابری و ذخیره‌سازی داده‌ها‌، امکان مدیریت اطلاعات و اسناد پزشکی را بدون نیاز به زیرساخت سخت‌افزاری فراهم کرده است.

سامانه ثبت بیماری

سامانه ثبت، سیستمی برای جمع‌آوری و ذخیره‌سازی پایا، بازیابی، تجزیه و تحلیل و انتشار اطلاعات مربوط به یک بیماری یا نتیجه مشخص در یک جمعیت خاص و منطقه جغرافیایی است.

پی‌ام‌ 2.5

اثر دستگاه هشداردهنده ذرات ریز PM2.5 بر تشدید بیماری‌های مزمن انسداد تنفسی
پیشرفت مداوم

پیشرفت مداوم

IT نیاز به مشاوره و راهنمایی دارد

روند کار را مرور کرده و الگوهای آن را تحلیل کنید. تاریخچه روند را مستند‌سازی کنید و سپس فرآیند را اجرا کنید.

فرآیندهای فروش ممکن است بسار متفاوت از فرآیند‌های مالی به نظر بیاید، اما مراحل مشخصی وجود دارند که در همه فرآیندهای تجاری مشترکند.

اجرای فرآیند

اجرای فرآیندها

باید در محیط زنده اجرا شوند

اجرای فرایندها را در محیط زنده شروع کنید و به طور صحیح با همه ذینفعان ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را آموزش دهید.

فرآیندهای فروش ممکن است بسار متفاوت از فرآیند‌های مالی به نظر بیاید، اما مراحل مشخصی وجود دارند که در همه فرآیندهای تجاری مشترکند.

اقدامات ضروری

اقدامات ضروری را مشخص کنید

اقدامات لازم و ذینفعان را مشخص کنید

وظایف فردی تیم‌ها و سیستم‌های خود را برای اجرای برنامه مشخص کنید.

هدف از این روند چیست؟ چرا به وجود آمده؟ چگونه از موفقیت‌آمیز بودن آن‌ آگاه شویم؟ 

برنامه ریزی جریان کاری

برنامه‌ریزی کرده و مسیر خود را ترسیم کنید.

ذهنیت خود را فراتر ببرید.

راهکارهای لازم برای رسیدن به اهداف چیست؟
این مسیر طولانی، برای فرآیند ‌کاری شماست.

تعریف اهداف

تعریف اهداف

IT نیاز به مشاوره و راهنمایی دارد

در این مرحله، ما نیازها و وضعیت مشتری را تجزیه و تحلیل می‌کنیم: داده‌ها را بررسی و کیفیت آن‌ها را مشخص کرده و همچنین راه‌حل‌های تحلیلی را در صورت وجود بررسی می‌کنیم.

ما برای درک بهتر نیازهای تحلیلی مشتری، برنامه کسب‌و‌‌کار شرکت را بررسی کرده و از بخش‌های IT و کسب‌وکار اطلاعات جمع‌آوری می‌کنیم.

براساس تمامی یافته‌ها، سرویس‌های قابل ارائه را برنامه‌ریزی کرده و در رابطه با شرایط سرویس‌های ارائه‌شده و انتخاب سطح خدمات (SLA) با مشتری توافق می‌کنیم.

فرآیند‌ کاری

تلاش ویستا تأمین نیازهای فناوری شماست

ویستا ارائه‌دهنده سیستم‌های اطلاعاتی و خدمات یکپارچه و استانداردهای ICT است، زیرساخت‌های استاندارد اطلاعاتی را ارائه می‌دهد که علاوه بر مقرون به‌صرفه بودن، روند کار با مدیریت اطلاعات را ساده‌تر می‌کند، کیفیت پیاده‌سازی پروژه اطلاعاتی را در سطح ملی بهبود می‌بخشد و نتایج را قابل استفاده و در دسترس می‌سازد.